آموزش نرم افزار های Matrix و Rhino


آموزش طراحی طلا و جواهر با برنامه Gemvision Matrix


خلاقیت و تکنیک های طراحی باعث به وجود آمدن یک طرح خوب می شه. ولی اینجا فقط خلاق باش. ماهم آموزش و تکنیک های طراحی رو به شما آموزش میدهیم

آموزش طراحی توسط اساتید مجرب و حرفه ای انجام میشه. از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته

شما هم یک طراح هستید
جهت ثبت نام با شماره تلفن : 09195126861 تماس بگیرید


Gemvision Matrix

نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی جواهرات با ویژگی ها و امکانات متعدد برای طرحان می باشد تا به کمک این نرم افزار و ابزارهای موجود در آن اقدام به طراحی و ساخت جواهرات زیبا و سفارشی مشتریان خود و شبیه سازی طرح نهایی به صورت کاملا سه بعدی نمایند. این نرم افزار قدرتمند طراح را قادر می سازد تا جواهر مورد نظر خود را همانند محیط و واقعی طراحی و ساخته و نتیجه کار را نمایش دهد ، جواهر ساز در صورت تمایل نسبت به نتیجه کار خود می تواند طراحی خود را در محیط واقعی نیز پیاده کند. شما با این برنامه میتونید رویاتون رو به واقعیت تبدیل کنید. کلاسهای ما به دو صورت مقدماتی و پیشرفته میباشد.

Rhinoceros

اینو یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مورد استفاده طراحان است و در آن از سیستم نربز (Non-uniform Rational B-Spline) استفاده شد که در واقع یک سیستم ریاضی برای محاسبه و ارائه منحنی ها و سطوح در گرافیک کامپیوتری است. این سیستم ابتدا در صنعت خودرو و در نرم افزارهای مخصوص آن و سپس در زمینه ها ی دیگر گرافیک کامپیوتری وارد شد. اصول ساخت سطوح در راینو بر ساخت منحنی ها استوار است. برای مدلینگ در محیط راینو ابتدا شبکه ای از منحنی ها در فضا ایجاد شده و سپس تبدیل به سطح می شوند .
برنامه Rhino بیس برنامه طراحی Matrix می باشد به طوری که اول باید راینو نصب شود بعد ماتریکس بر روی راینو نصب می شود